Köklü bir kuruluş olan PolisMalzemeleri.com, tekstil konusunda birçok yenilikle birlikte günümüz koşullarında ortaya çıkan ihtiyaçları en hızlı ve kaliteli bir şekilde üreterek kendinden söz ettiren bir firma olmuştur. İlk olarak 1990 yılında küçük bir atölye ile başladık. Şimdi de günümüzdeki son teknoloji tesislerimizle her türlü tekstil ve aksesuarların imalatını yaparak sizlere hizmet etmekten gurur duyduk, duymaya devam ediyoruz.

Her çeşit polis malzemesi, infaz koruma kıyafetleri, zabıta kıyafetleri, özel güvenlik kıyafetleri, tüm techizat, melbusat, lojistik araç gereçleri toptan perakende satış ve üretimini yapmakta olan firmamız, Türkiye’de tek olan polis, güvenlik, zabıta malzemeleri, infaz koruma malzemeleri online satış ve web sitelerimizle de hizmetinizdeyiz.

Her çeşit polis kıyafetleri, infaz koruma memuru kıyafeti, pantolon ve yeni cte tshort, robocop takım, kalkan, kask ve kişel güvenlik ürünleri, silah kılıfları, teçhizat, melbusat, jop, kelepçe, yelekler, mont, pantolon, kepler, polis rozetleri, diğer metal rozetler, resmi ayakabılar, çocuk üniformaları, özel güvenlik kıyafetleri, zabıta kıyafet ve aksesuarları gibi 1000’nin üzerinde ürün çeşidiyle sizlerin hizmetindeyiz. Kısaca aklınıza ne gelirse isteyin biz üretiriz.

Polismalzemeleri.com Bayrampaşa VD mukellefidir herhangi bir resmi kurumu temsil etmez