TMPOL, dinamik, genç ama deneyimli bir şirket olup, Türkiye’de ki asker,güvenlik,polis, giyim konusunda kaynak ve imalat fırsatlarını sunuyor.
TMPOL kurulduğu 2001 yılından bu yana kendi örme üretim kapasitesi ile İstanbul / Türkiye de ki en iyi ve en güvenilir polis,asker,özel güvenlik,zabıta ve av malzemeleri üreticilerinden biridir. Fabrika 12000 m²’lik bir alanda yer almaktadır.
Yüksek kaliteli hizmetler ve ürünler sunarak pazardaki rekabet gücünü korumaktadır. Politikamız, müşterimizi doğru anlayıp, beklentilerini mükemmel bir biçimde sağlamak için ilk olarak deneme ürünler üretmek.

Tüm operasyonlarımızı da “garantili müşteri memnuniyeti” prensibini baz almaktayız.

Size, fabrikamızda kaliteli ürünler sağlar, güvenilir ve uygun maliyet ile yardımcı olabiliriz.

Eğer ürünleriniz zaten Türkiye’de üretiliyor ise, sizin adınıza çalışmaları denetleyerek, size sunulan hizmetin kalitesini garantileyebiliyoruz.

Ürünlerimizin,Almanya,İtalya,Fransa,İspanya,Hollanda,libya Ürdün,Mısır,SudiArabistan,Afrika bölgesi ve geri kalan Asya ülkelerine vb. ülkelere ihraç ediyoruz… Yüksek kaliteli ürünlerin ihraç ederek kaliteli hizmet ve ürünlerin sonucunda pazar payımız sürekli olarak artmaktadır. Dünyanın önde gelen markaları ile çalışmaktayız.

Son zamanlarda çoğu müşterilerimizle ajanslar aracılığıyla çalışmaktaydık. Tekstil sektörümüzdeki deneyimimize baktığımızda, müşterilerimizle doğrudan ilişkilerimizin bize önemli faydalar sağladığını gördük. Bu doğrudan ilişkilerimiz sayesinde fiyat düşüşlerini, iletişimde kolaylığı ve hızlı bilgi akışını tecrübe ettik. Bu tecrübeler, özet olarak bize, daha iyi müşteri memnuniyeti, doğru zamanlama, hız ve fiyat olarak geri döndü.

Doğrudan ilişki gerekliliklerini yerine getirmek üzere, TMPOL, uygun organizasyonel değişiklikler ve altyapı kurdu. TMPOL olarak biz, gelecekte, şirketiniz ile iş ilişkilerimizi yükseltmek ve derinleştirmek için şirketiniz ile doğrudan çalışmak istiyoruz.

İmalat ve kaynak tekstil sektöründe aradığınız ne olursa olsun sizi “TMPOL Avantajları”nı tanıtmak istiyoruz. Tekstil sektöründe ki bilgi birikimimiz ve tecrübelerimiz size heyecan verici ve karlı fırsatları konusunda yardım edecektir.

Detaylı bir biçimde ihtiyaçlarınızı kısaca bizimle tartışmak isterseniz bizimle iletişime geçin, size Türk tekstil sektörü gelişimi konusunda daha fazla bilgi verebiliriz.

TMPOL is a dynamic, young but experienced company, offering resources and manufacturing opportunities for soldiers, security, police, clothing in Turkey.

Since its establishment in 2001, TMPOL has been one of the best and most reliable police, military, private security, police and hunting equipment manufacturers in Istanbul / Turkey with its own knitted production capacity. The factory has an area of 12000 m².

It maintains competitive edge in the market by offering high quality services and products. Our policyis to first produce test products in order to understand our customers correctly and to provide expectations in a perfect way.

All our operations are based on the principle of “guaranteed customer satisfaction”. Size, fabrikamızda kaliteli ürünler sağlar, güvenilir ve uygun maliyet ile yardımcı olabiliriz. We can provide you with quality products in our factory, we can help you with reliable and affordable
cost.

If your products are already being produced in Turkey, we can guarantee the quality of service offered to you by controlling your work.

Our products are exported to Germany, Italy, France, Spain, Netherlands, Libya Jordan, Egypt, Saudi Arabia, Africa region and the remaining Asian countries. We export to countries … As a result of exporting high quality products and quality services and products, our market share is constantly
increasing. We work with leading brands in the world.

Lately we have been working with many clients through agencies. When we look at our experience in the textile industry, we have seen that our direct relationships with our customers have provided us with significant benefits. Thanks to these direct relationships, we have experienced price reductions,
ease of communication and fast information flow. These experiences, in summary, have returned to us, better customer satisfaction, the right timing, speed and price.

In order to fulfill the direct relationship requirements, TMPOL has established appropriate organizational changes and infrastructure. As TMPOL, we want to work directly with your company in the future to raise and deepen our business relationships with your company.

Regardless of what you are looking for in the manufacturing and welding textiles sector, we would like to introduce you to the “TMPOL Advantages“. Our knowledge and experience in the textile sector will help you to find exciting and profitable opportunities.

If you want to discuss your needs briefly with us in detail, please contact us and we can give you more information about development of Turkish textile sector.