2001 yılında Duruer ailesinin üyeleri tarafından kurulan SAFARİ AVM SAVUMA Güv. Mal. Tekstil San. ve Tic. Ltd.şti tarafından ilk olarak penye,openet,wigure,rigstap,gabardine . kumaşlardan üretilen kıyafetler imal ederek, uluslararası çapta POLICEXMAN markasıyla güvenlik giyim sektörüne hizmet vermektedir. Şirketin ilk beş yılındaki üretim kalitesine dayalı yüksek performansı, onu yerel olarak tanınan ve tercih edilen bir imalatçı haline getirmiştir.

2007 yılından itibaren dünyaya açılan şirket, model tasarımı konusundaki becerilerini özgün yaratıcılığı ile birleştirerek, küresel müşterilerinin beklentilerini tam olarak karşılayan koleksiyonlar hazırlamaya devam etmiştir.

SAFARİ AVM SAVUMA güvenlik tekstil sanayisinin çalışanlarının beklentilerine uyumlu, sosyal ve etik kurallara uygun yönde hareket etmeyi ana faaliyet esaslarından biri olarak kabul etmiş ve tüm faaliyetlerini bu bilinç ile
gerçekleştirmektedir.

SAFARİ AVM SAVUMA çalışamların temel hak ve özgürlüklerine saygı göstermekte ve çalışanlarına yasal olarak sağlanan tüm haklarını sağlamaktadır. Şirketimizde çalışanlar sendika tarafından temsil edilmektedir.

11 yıllık köklü geçmişiyle üretimden tasarıma, paketlemeden sevkıyata POLİCEXMAN Markasıyla dünyasının her alanında üst düzey bir tecrübeye sahip olmuştur. tekstil markası olan POLİCEXMAN markasıyla piyasada mükemmellik anlayışını “Altın Oran” felsefesiyle tarif etmektedir.

SAFARİ için Altın Oran; üretimle tasarımı, teknoloji ile hayal gücünü mutlak kalite potasında buluşturarak POLICEXMAN dünyasının zirvesinde yer almaktır. Bu felsefe doğrultusunda SAFARİ, müşteriyi de içine alan takım çalışmasınainanır.

Üretimin her aşamasında yüksek teknolojiden yararlanır. Dizayndan kumaşa, sektörle ilgili tüm küresel trendleri yakından takip eder. Beğenilerin ve üretim kalitesinin sürekli geliştiği bir sektörde, 30 yıldır aralıksız yükselen bir grafik çizen firma, bu istikrarını; daima koruduğu tasarım heyecanına, kolektif bilinci güçlendiren takım çalışmasına ve üretimin her aşamasına yansıyan profesyonelliğine borçludur.

Müşterinin ihtiyaçlarını titizlikle tespit ederek, yeni kumaş kalitelerini son moda yıkamalarla kombine ederek 3 ayda bir yenilediği koleksiyonlarına yansıtır. Ayrıca, geliştirmiş olduğu yeni kumaş tiplerini, moda olacağına inandığı ve en çok kullanılan kumaş türlerini üretim tarihini kısaltmak amacı ile stoğunda tutar.

SAFARI AVM SAVUNMA established in 2001 by members of the Duruer family and started production internationally under the brand POLICEXMAN, serving security service sector with fabric of cotton,
openet, wigure, rigstap, gabardine produced by clothes. The company’s high performance based on its production quality in the first five years has made it a locally recognized and preferred manufacturer.

Our company started to operate in international field in 2007, has continued to prepare collections to meet the expectations of global customers, combining the talents of model design with original creativity.

SAFARI AVM SAVUMA acknowledged that it is one of the main activities to act in accordance with social and ethical rules in harmony with the expectations of the employees of the security textile industry.

SAFARI AVM SAVUMA respects the fundamental rights and freedoms of employees and provides all their legal rights to their employees. Employees in our company are represented by the union.

With a deep-rooted past of 11 years, the design from the production, the unshackled POLICEXMAN brand has a high level of experience in all areas of the world. POLICEXMAN, a textile brand, defines the concept of excellence in the market with the philosophy of “Golden Ratio”.

Golden Ratio for SAFARI; Production design, technology and imagination in the absolute quality of bringing together in the summit of the world of POLICEXMAN is to take place. In line with this philosophy, SAFARI believes in teamwork that includes the client.

We utilizes the high technology that it produces. The fabric from the design follows closely all the global trends related to the sector. The company, which has drawn a chart that has risen continuously for 30 years, It owes to the design enthusiasm that it always protects, the team work that strengthens the collective conscience, and the profession that is reflected in every step of the
production.

It carefully identifies the needs of the customer and reflects the quality of new fabrics combined with the latest fashion washings into their renewed collections every three months. It also keeps the new types of fabrics that it has developed, the types of fabrics believed to be fashionable and used most
often, with the aim of shortening the date of production.